Drukarki kart plastikowychSprawdź poniższe podkategorie

Oferujemy drukarki do kart plastikowych wszystkich wiodących producentów: Evolis, Zebra, Magicard, Fargo, Datacard, IDP Smart, HW.

W ciągłej sprzedaży mamy materiały eksploatacyjne do drukarek kart: karty białe do nadruku, karty samoprzylepne CR79 i CR80, taśmy kolorowe, folie monochromatyczne, zestawy czyszczące (karty czyszczące nasączone specjalnym płynem, karty klejące, patyczki i flamastry do czyszczenia głowic drukujących).

Oferowane drukarki objęte są standardowymi okresami gwarancyjnymi producentów. W przypadku awarii działania podjęte z naszej strony są możliwe szybkie (większość problemów udaje się rozwiązać telefonicznie), a dobre relacje z producentami i generalnymi dystrybutorami skutkują relatywnie szybkim rozwiązaniem ewentualnego problemu.

Standardem są drukarki termotransferowe (nadruk bezpośrednio na karcie - taśma kolorowa wtapiana jest w laminat karty pod wpływem wysokiej temperatury głowicy), ale są dostępne w naszej ofercie także drukarki retransferowe (nadruk nanoszony jest na specjalny film retransferowy i dopiero później umieszczany na karcie).

Służymy pomocą w doborze optymalnej drukarki pod kątem Państwa potrzeb (cena / prędkość druku / cena materiałów eksploatacyjnych w przeliczeniu na jedną kartę / jakość wydruków).